Justyna Zieleniewska psychoterapeutka

Witaj,

Jestem psychologiem zajmującym się profesjonalną pomocą psychologiczną oraz wspieraniem rozwoju osobistego.

Jeśli potrzebna jest Ci pomoc psychoterapeuty, zachęcam do odwiedzenia zakładki  psychoterapia indywidualna.

Więcej na temat mojej działalności oraz posiadanych kwalifikacji znajdziesz w zakładce O mnie.

Wiele osób potrzebuje  dobrego psychologa, który skutecznie pomoże w rozwiązywaniu życiowych problemów. Warszawa  jest miastem oferującym szeroką gamę usług psychoterapeutycznych, w różnych podejściach oraz kierunkach. Wybranie odpowiedniego dla siebie specjalisty bywa trudne.

Komuś, kto nie ma na co dzień do czynienia z psychologią tym trudniej jest wybrać. W moim przekonaniu zawsze powinno się przede wszystkim zwracać uwagę na wykształcenie psychoterapeuty oraz na  jego doświadczenie.To człowiek jest najważniejszy, nie wystrój gabinetu terapeuty, ubiór czy fryzura. W czasie psychoterapii pojawiają się trudne emocje, dobrze jest przeżywać je oraz rozmawiać o nich z kimś, godnym zaufania, z kimś dobrze wykształconym psychoterapeutycznie.

Dobór sposobu pracy, nurtu, w którym zechcesz mieć terapię będzie zależał od Twojej decyzji po pierwszym spotkaniu z terapeutą. Dlatego też, wychodząc na przeciw owym potrzebom, zapraszam na pierwszą konsultację do mojego gabinetu, abym mogła osobiście opowiedzieć na czym polega prowadzona przeze mnie psychoterapia psychodynamiczna oraz aby mnie poznać i bardziej świadomie zdecydować, o współpracy ze mną w roli psychoterapeuty. To ważny wybór, w czyje „ręce” powierza się swoje problemy.

Warszawa Śródmieście, Warszawa Centrum,  gdzie znajduje się mój gabinet, to bardzo dogodne miejsce dla osób z całej stolicy oraz województwa mazowieckiego. Zatem zapraszam serdecznie do mojego gabinetu na pierwszą konsultację.

 

mgr psycholog Justyna Zieleniewska

psychoterapeuta Warszawa i okolice

  pierwsza konsultacja 50% taniej!

Wybrane ukończone szkolenia podnoszące kwalifikację zawodowe:

Justyna Zieleniewska Profesjonalna Pomoc Psychologiczna

Zapisy i dodatkowe informację na temat świadczonej przeze mnie pomocy psychologicznej

Zadzwoń pod numer telefonu: 790 010 405

lub napisz na adres psycholog@zieleniewska.com

nr konta: 58 1140 2004 0000 3902 6448 0630

 

Miejsce spotkań

Prywatny gabinet psychoterapeutyczny

Warszawa Centrum ul. Nowolipki 10 lok. 62

 

[wpgmza id=”1″]